Postele - inspirace

Spaní v malém prostoru: postel vs. rozkládací pohovka

Součástí každého obytného interiéru je prostor na spaní. Tento prostor může mít různou podobu. Od provizorních matrací ve studentských bytech po manželské postele obřích rozměrů. V malých bytech, kde je každý ušetřený centimetr výhrou, se často setkáváme se snahou místo pro spaní zmenšit. Jak vybrat tu správnou postel? U klasické postele pro dva lidi se …

Matrace do postele

Všichni víme, že klidný a ničím nepřerušovaný spánek je nutný k tomu, abychom se cítili odpočatí a svěží. Kvalita spánku je odvislá zejména od správných matrací v posteli. Proto je pořízení zdravých matrací především investicí do našeho zdraví.

Jednolůžkové postele

Jednolůžkové postele nejsou určeny pouze pro děti, stejně kvalitně si na nich odpočine i dospělý člověk, žijící sám, a to dokonce ve verzi nadrozměrného jednolůžka, které svou velikostí prakticky zastoupí klasické letiště.

Rustikální manželská postel s úložným prostorem

Zařizujete-li si novou či jen chcete obnovit svou starou ložnici, budete potřebovat jistě postel. Manželské postele jsou velmi oblíbené, poskytují dostatečné množství prostoru oběma partnerům, každý má svůj vlastní prostor pro spánek. Manželské postele však umí i něco víc, než jen poskytnout kvalitní místo pro spaní. Mohou mít také úložný prostor a postele tak získávají …

Levné postele

Levné postele vůbec neznamená, že by se jednalo o postele méně kvalitní. Naopak i levné postele se vyznačují výbornou kvalitou. V sortimentu levných postelí najdete pestrou škálu postelí v nejrůznějším provedení. Od jednolůžkových, dvoulůžkových, až po manželské postele. Levné postele vám ušetří peníze a přitom vám poskytnou kvalitní a zdravé spaní.

Jednolůžkové postele s úložným prostorem

V posledních letech přibývá lidí žijících tzv. single. Muž či žena obývá malý byt, do kterého potřebuje umístit vhodnou jednolůžkovou postel pokud možno s úložným prostorem. Tento druh nábytku je ovšem vyhledáván i majiteli větších bytů, rodiči jednoho dítěte, nebo lidmi, kterým odrostou děti, které tvz. vyletí z hnízda.

Dětské postýlky

Za dřevěnou postýlku vám bude vaše děťátko nejvděčnější, dřevo je totiž klidový materiál, který nechladí a nenavozuje nepříjemnou energii jako kov. Rovněž něco vydrží, na rozdíl od verzí z laminátu, u kterých při větším náporu praská otvor se šrouby, a poté se konstrukce zcela bortí.